Pénzkeresés az internetten
  • Pénzkeresés az Interneten
  • Pénzkeresés az interneten - Vajdaságiaknak
  • Számítógép Tippek
  • Mobil, Katonás, stb témák

Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

3/11/2014

4 Comments

 
Hogyan ismerjük fel az átverést az interneten?

Az internet tele van különféle csalókal. A szép weboldalak amik sok penz keresésével kecsegtetnek gyakran átverések. Nem lehet leírni az osszes csalási módszert, mert nagyon sok van belőlük, de megpróbálok adni nektek pár tippet hogy mire kell figyelni ha nem akarunk átverés áldozatává válni.

Ami a PTC oldalakat iletti, a helyzet a következő:

Léteznek már előre elkészítet scriptek amelyek segítségével akar egy délután alatt létre lehet hozni egy ilyen oldalt. Szóval az PTC oldalak 90% átverés! Az ilyen oldalakat általában egy ember üzemelteti, minden ilyen oldalon van egy rész ahol bírunk hirdetni (fizetni kell érte), egy rész ahol nézzük a hiredetéseket (csak a megkeresett pénzt soha nem kapjuk meg), és persze valami prémium tagság féleség (ha valaki hibázik és befizeti azt, akkor az oldal szerkesztőjének tiszta profitot adot).

Ez miatt legjobb csak a megbízható oldalakon próbálni a szerentsét, pl Clixesense, Neobux, Twickerz, Probux stb), ezek az oldalak megbízhatóan fizetnek.

Ha viszont valami újabb oldalt akarunk kipróbálni, akkor először nézzük meg milyen scriptet használt az oldal tulajdonosa. Olcsón néz ki az oldal, vagy úgy néz ki mindha valaki több időt és pénzt költött ra?

Az esetén, ha valami olyant találtok az oldalon ami a lenti képen látható akkor nyilván (nem 100%, de 90% biztos) hogy kamu az egész.

Picture
Még valami, az ilyen script, úgy van megcsinálva hogy mielőtt akarjuk nézni a reklámokat az oldal tulajdonosa küld nekünk valami üzenetet. Ha az inboxba olyan üzenetet kapunk az admintol, amin látszik hogy a csávo total balfax, alig tud angolul, ossze-vissza írkal, és panaszkodik arra hogy pilanatnyilag nem elérhető a Paypal de dolgozik a probléma megoldásán akkor meneküljünk arról az oldalrol!

Még egy jó tipp:

Aki MAC vagy Linux tulajdonosa, írja be a terminálba a következőt: who is http:// www. oldal neve.com

Ha kiírja az oldal tulaját, telefonszámát stb az jó jel. Ha nem akkor viszont rossz!

Windows gépek tulajdonosai ugyan ezt meg bírjak csinálni ha elmennek a Google-ra, beírjak a keresőbe hogy: whois database, utána meg a ellenőrizni kivánt weboldal címét. Tovabb írjuk be a keresőbe hogy: ip address locator és nézzük meg hol van az oldal szervere. Ha Oroszország, Kína, Afrika vagy valami hasonló jon ki lehet hogy csalásrol van szó (itt van kivétel, pl. Twickerz.com Fülöp-szigeteken van).

Ha ezel megvagyunk és minden ok, csináljuk a következőt:

Olvassuk el a TOS (terms od service)-t! Ezt senki se csinálja, de nagyon fontos. Nagy hülyeségeket lehet elolvasni, pl. hogy kifizetéskor a 20 megkereset dollár = 1 dolláral, vagy hogy ha regisztrálsz kapsz 7 dollár ajándékot, de azt a pénzt nem bírod felvenni, csak reffek bérlésére lehet használni (akkor meg minek?), vagy hogy csak a prémium tagokat fizetik ki (fizess nekünk pl. 50 dollárt hogy mi 5-öt adjunk neked) meg sok más baromság…

Itt rá lehet jönni az egyik legfontosabb szabályra amikor az internetes pénzkeresés-ről beszélünk:

Soha ne fektesd be a pénzed! Ne fizess nekik valami igéretért! Azert csinálsz valamit hogy pénzt keress, nem pedig azért hogy ok keresének rajtad.

Utolsó tipp:

Meny az http://www.ptc-investigation.com című oldalra. Ott találsz egy listát melyik oldalak fizetnek és melyikek nem. Különösen érdekes az úgynevezett szégyen lista (PTC Hall Of Shame). Oda kerülnek az emberek akikre kiderült hogy csalók.

És a végére valami nagyon fontos:

Soha ne nézd a reklámokat!!!

A csalók tudják hogy szegény vagy, hogy egész nap nyomkodod a 0.001 értékű reklámokat, és amikor látod a szép kocsikat, házakat a reklámban kísértésbe esel hogy kipróbálj valamit amin esetleg többet keresnél.

Itt általában kétféle csalókat találunk, az elsők valami trejderek, forex, tőzsde mittom én, emberek mesélnek hogy mi nem tudunk semmit a tőzsdéről, és ők segítenek nekünk akár 6 perc alatt 600 dollárt is keresni. Itt fontos elolvasni a TOS-t, majdnem minden ilyen oldalon írja hogy ők nem garantálják hogy visszakapod a befektetet pénzt! Kb. ilyen a módszerük, (egyszerően elmagyarázva), adjál nekem 100 dollárt, és én befektetem helyetted, ha sikerül 30% az enyém, ha nem, akkor visszontlátásra, több szerentsét másik alkalomkor…

A másik csalók meg olyasmit írnak az oldalukra hogy ők tudnak valami titkot, és az a titok segít neked abban hogy nagy pénzt keres, ha érdekel, fizess pl. 5 dollárt és ők küldenek neked egy emailt amiben le van írva az a nagy titok. Az emailben valami egyszerű módszer lesz, amiről már mindenki tud. Így nem bírod beperelni őket mert tényleg írtak valamit. Az oldal készítőjének jó lesz..ha pár ezer ember vette be, és fizetet, az 5 dollár nem nagy pénz, de ha megszorozzuk aval az pár ezer emberel akkor már szép oszeg jön össze…

Szóval még egyszer, a nagy szabály, ne fektesd be saját pénzed, semibe. Ha nagyon akarsz valamilyért fizetni a viruális pénzt használd amit azon az oldalon kerestél meg!!!
4 Comments
atveresek.info olvasó link
6/9/2015 07:41:17 am

ezek a PTC szarságok mind átbaszások, a hecc kedvéért jó csomót kipróbáltam, egyik se fizetett egy kanyit se, ami meg fizetne az egy kalap szar, ötszázmilliárd kattintás után kapsz 0,000000000000000000000000000000000000000001 dollárt :DDD bazmeg inkább elmeek közmunkázni, röhej az összes PTC szarság. Azokat a faszopó csalókat meg ki kéne irtani akik így visszaélnek a szegénységgel

Reply
Kotnyeles Konténer
9/9/2017 11:44:26 am

A PTC egy átbaszás úgy ahogy van! Mikor elérnéd a kifizethető minimumot, mindig lehetetlenné válik a dolog, pl. kamu hibaüzenetet kapsz, lenullázzák az accountod vagy csak simán kitiltanak. De az is gyakori hogy mire összejönne egy nagyobb összeg, már ötször megszűnik az oldal.
Ez csak a PTC-t üzemeltető csaló suttyó gyökérgeciknek hoz lóvét, hogy rohadna szét a pofája mindnek! Nagy kamu szarság az egész, már azzal is előrébb vagy ha sörösdobozokat gyűjtögetsz, ott legalább garantált a 2 forint per darab, itt meg ki garantálja hogy meg is kapod a pénzed? Senki, mert nem is fizetnek ki, csak ingyen dolgozol, rosszabb esetben még jól le is húznak zsetonnal.

Az se biztosíték semmire hogy van kint egy e-mail cím vagy telefonszám, vagy akármilyen cím. Mióta léteznek eldobhatós egyszer használatos e-mail szolgáltatók, azóta bárki csinálhat kamu emailt. De az se nagy művészet hogy regel egy citromail fiókot oszt utána törölteti. A telefonszám, postacím is simán lehet kamu.

Kerüljétek el a PTC faszságokat, ezzel csak a rohadt szemét buzisköcsög fasznyálmirigy geci csalók gazdagodnak!!!

Reply
babati
11/7/2017 02:23:18 pm

egyet értek, a PTC egy nagy átbaszás
meg amikor azzal jönnek hogy fizess be ennyi meg annyi pénzt hogy dolgozhassál! milyen idióta FIZET azért hogy munkája legyen!!! átbaszás!
az kéne, megmondani az egyik ilyennek hogy nincs bankszámlád személyesen fizetsz, aztán mikor ott vagy, jól agyba főbe verni, hogy a jó kurva édes anyja ne ismerjen rá!

Reply
vempájör
2/5/2018 06:21:28 pm

ki az a hülye akit ptc-vel még palira lehet venni?????
na az meg is érdemli!
aki meg ptc oldalt üzemeltet annak meg nőjön fasz a homlokára!!
sok buzi bakkecske, egy kanyit nem fizetnek soha!!
faszopó gecigombócok mind
az összes ilyen főköcsögöt ki kéne irtani!

Reply



Leave a Reply.

    Rólam

    Vido a nevem, és a szabadidőmben internetes pénzkeresésel tökéletlenkedek. Mint mindenki másnak vannak sikeres ... ...és kevésbé sikeres napjaim. Sött még kudarcaim is vannak. A tapasztalataimat összeszedtem ebben a blogban.

    Archives

    December 2017
    June 2017
    January 2016
    March 2014

    Categories

    All

    RSS Feed

Powered by Create your own unique website with customizable templates.